Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo logo-sygnet Politechniki Morskiej w Szczecinie - głowa gryfa, elementy kotwicy i sygnatura PM
Logo Wydzialu
Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Politechniki Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Odwiedzili nas przyszli studenci - zajrzeli do naszych laboratoriów, rozmawiali ze studentami i wykładowcami, zobaczyli w jakich salach będą studiowali.

4 kierunki studiów do wyboru

W słoneczny czwartek, 19 maja, nasz Wydział gościł liczne grono zainteresowanych rozpoczęciem studiów na kierunkach: Rozmowy przed Wydziałem Inżynieryjni-Ekonmcznym Transportu Akademii Morskiej podczas dnia otwartego

Nasze laboratoria:

  • Automatyzacji Procesów Logistyczno-Produkcyjnych
  • Badania Procesów Zużywania
  • Nowoczesnych Technologii Informacyjnych (VR)
  • Systemów Decyzyjnych i Telematyki
  • Szybkiego Prototypowania
  • Ochrony Środowiska
  • Towaroznawstwa i Ładunkoznawstwa
  • Symulacji Systemów Transportowych
otworzyły drzwi przed tłumami młodzieży, a studenci i wykładowcy chętnie opowiadali o ich wyposażeniu, Uczelni, studiowaniu i perspektywach przyszłej pracy. Magdalena Szozda - absolwentka WIET AM w SzczeciniePierwsze osoby już złożyły dokumenty rekrutacyjne. Pozostali mają czas do 19 lipca.

Ponadto odbyło się spotkanie kandydatów z koordynatorami wszystkich kierunków, 
zaprezentowany został Symulator Odczuć Wieku Starczego,  odbyły się pokazy floty dronów, przedstawiono prezentacje na temat "Umiejętności dobrego lidera" oraz "Innowacje w transporcie".

Polecenie z pierwszej ręki - wywiad z naszą absolwentką

Niezdecydowanych niech przekona nasza absolwentka - Magda Szozda, która opowiada o życiu w akademiku, pasjonującej pracy w wielkim centrum logistycznym, co udało jej się w nim usprawnić i dlaczego najważniejsze w pracy są relacje międzyludzkie >> wywiad.

Przypominamy, że studenci rozpoczną już studia na Politechnice Morskiej (PM) - nowa nazwa uczelni będzie obowiązywać od 1 września 2022 roku. Więcej informacji w naszych Aktualnościach na stronie głównej.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę